Avcılar tuvalet açma hizmetleri veren firmamızı günü her saatinde arayabilirsiniz. Firmamızda bulunan kanal açma ve kanal görüntüleme cihazları sayesinde tıkanıklık oluşumlarını kırmadan dökmeden robot cihazları kullanarak açmaktayız.

Sadece tuvalet açma değil avcılar kanalizasyon açma iski yetki belgeli olarak en uygun fiyatlara açmaktayız. Yapmanız gereken bölge servis telefon numaralarımızdan bizleri aramak olacaktır. Telefon : 0545 385 93 94 bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Avcılar Kanalizasyon Açma

Avcılar tuvalet açma hizmetleri yanında avcılar kanalizasyon açma servis hizmetide sağlamaktayız. Servisimiz ilk önce kanal görüntüleme kamera sistemleri ile tıkanıklığın oluştuğu noktayı tespit eder böylece hangi metrede tıkanıklık olduğu saptarız ve duruma uygun açma ucunu seçeriz. Kanal açma makinesi ile tespit edilen bölgeye yaylı tel salınır ve tıkanıklık giderilir. Tıkanıklığın oluşum nedenlerini göz önüne aldığımızda çoğunlukla kullanım hatalarından dolayı meydana geldiğini gözlemlemekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı özellikle ıslak mendil ve kağıt havlu atılması ile meydana geliyor. Atılan bu cisimler zaman içinde giderin ” es ” kısmında birikir ve suyun geçişini engeller bu nedenle tıkanıklıklar meydana gelir. Bu gibi durumlarda avcılar tuvalet tıkanıklığı açma firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

Tıkanıklık açma ücreti uygulama yapılacak yere ve metraja göre değişir kanalizasyon tıkanıklığı ile tuvalet tıkanıklığı açılması ücreti aynı değildir. Bu gibi durumlarda en net fiyatı avcılar tuvalet açma firmamızdan alabilirsiniz. Yapılan tıkanıklık açımları garantilidir. Kısa süre içinde tıkanıklık oluşumu tekrar meydana gelirse ücretsiz olarak servis vererek tıkanıklığı gidermekteyiz.

avcılar tuvalet açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir