Gümüşpala tuvalet açma tesisatçı hizmeti veren firmamız 99 TL den başlayan fiyatlarla tuvalet tıkanıklığı açma işlemleriniyapmaktadır. Tuvalet açma hizmetini Avcılarda aynı gün içinde vermekteyiz.

Gümüşpala tuvalet tıkanıklığı açma olarak eğer uzun vadede apartman giderleriniz için akıllı cihazlar ile bakım yaptırmamışsanız risk almışsınız demektir. Hijyen eksikliği kadar maalesef boruda yüksek maliyetli hasarlarda oluşmuş olabilir. Bizi arayın ve kamera ile hemen inceleyelim.

Hızlı Servis Hizmeti

Gümüşpala tuvalet açma servis ücretlerimizdeki rakamları ödeme konusunda sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Çünkü makul rakamlara indirmekle birlikte kalite anlayışımız halen yüksek standartlarda yer almaktadır. Klozetlerde gazete keyfi yaparak bazı sayfalarının atılması yapılan yanlışlardan bir tanesidir. Bazen ise banyo zemini veya etraftan bulunan tozlu yüzeylerde peçete, tuvalet kâğıdı parçaları, karton maddeleri olduğu gibi çöp yerine tuvalete atılması karşınıza istenmeyen bazı sonuçların çıkmasını sağlayabilmektedir. Bu maddelerin ağırlığı oldukça hafif olmasına rağmen aklınıza o anda gelmesi gereken rezervuar sistemin kapasitesi 8-10 litre olduğu ve bu boru içlerindeki suyun hızlıca azalarak gitmesidir. Bu süreçte kâğıtlar belli yüzeylerde olduğu gibi kalır. Özellikle biraz büyük çaptaki kartonlar boruyu olduğu tıkar ve tesisatı tekrar kullanmanızda her zaman açabileceği anlamına gelmiyor. 100’lük bir boruda büyük oranda karton kâğıdın bu alanı tıkadığını düşünelim. Klozet içine cihazı gümüşpala tıkanıklık açma teknisyenlerimiz göndererek, araştırma başlar ve bu genelde birkaç dakika ile yarım saat arasında değişmektedir. Kartonu bulduğumuzda genelde tazyikli su basmak ve bunu 150 bar su basıncı eşliğinde yapmak gerçekten hareketi sağlar. Biz basıncı klozet başlangıcında değil kartona çok yaklaşarak yapıyoruz. Bu sayede kartonu ilerletir ve varsa diğer atıkları da aynı şekilde yol almasını sağlarız.

Gümüşpala tuvalet açma firmamızca dıştan herhangi şekilde müdahale ile bir türlü üstesinden gelemediğiniz sistemler için taliptir. Tıkanıklığın kaynağını isterseniz cihazımıza sizler bakarak da anlayabilir ve sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Gümüşpala Tuvalet Açma 99 TL – 0212 544 36 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir