İstanbul tuvalet açma hizmeti veren firmamız kanal açma ve kanal görüntüleme makine sistemlerine sahiptir bu sayede kırmadan dökmeden tıkanıklığı kısa bir süre içinde giderebiliriz. Tuvalet açma firmamız İstanbul genelinde hizmet verdiği için her iki yakada da servis noktaları oluşturmuştur.

Tuvalet Açma Makineleri

İstanbul tuvalet açma firmamız en yeni tuvalet açma makineleri kullanmaktadır. Bu sayede tıkanıklık oluşumlarına kesin çözümler üretilemektedir. Tıkanıklıklar oluşum nedenlerine göre farklılık gösterebilir ; eğim hataları ve kullanım hataları tıkanıklıkların ana nedenleridir. Eğim hataları yapım aşamasında suyun düzgün gitmesi için yeterli eğimin verilmemesinden kaynaklı bir tıkanıklık türüdür. Kullanım hatası ise tuvalete ıslak mendil , kağıt havlu ve çeşitli cisimlerin atılması ile meydana gelir. Bu atılan cisimler zamanla tuvalet es kısımlarında birikir ve su artık yavaş gitmeye zamanla hiç gitmeyerek geri vermeye başlar tuvalet tıkanıklığının önüne geçmek için ilk önce kullanıma dikkat etmemiz gerekmektedir.

Nede bizi tercih etmelisiniz ?

Son teknoloji kamera sistemlerini İstanbul tuvalet açma hizmeti için kullanmaktayız. Tıkanıklık robotla açıldıktan sonra görüntü alarak tıkanıklığın açıldığından emin olduktan sonra servis ücretimizi alırız. Tuvalet tıkanıklığı kısa süre içinde tekrar ederse servis ücreti almadan hizmet sağlarız ancak tıkanıklık belli zaman sonra tekrar meydana gelirse bu kullanım hatası olduğunu göstermektedir özellikle çok çalışanlı iş yerlerinde herkezin tuvaletini takip etmek zor önüne gelen selpak mendil veya ıslak mendilini gidere atabiliyor bunun için personele açıklayıcı yazılar okutulmalı gereken önlemler alınmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir